Oprawa oka

Zabiegi polegające na uwydatnieniu, przedłużeniu i zagęszczeniu rzęs oraz nadające idealny kształt łuku brwiowego.

Endermologia
1Laminacja brwi
Laminacja brwi to zabieg kosmetyczny, który ma na celu nadanie brwiom gęstości, objętości i intensywności koloru. Podczas zabiegu brwi są poddawane procesowi stylizacji, który obejmuje ich dokładne wymodelowanie i ułożenie za pomocą specjalnego preparatu laminującego.

W czasie zabiegu na brwi nanosi się żel, który pozwala podnieść i ułożyć włoski brwiowe w odpowiednim kierunku. Dzięki temu brwi nabierają pożądanej formy, stają się bardziej wyraziste i intensywniejsze.

Laminacja brwi i rzęs to zabiegi, które można wykonywać osobno lub razem. Połączenie tych dwóch zabiegów może dać jeszcze lepsze efekty, ponieważ brwi i rzęsy będą wyglądać bardziej zharmonizowanie i uzupełniać się nawzajem.
Laminacja rzęs to zabieg kosmetyczny, który ma na celu nadanie rzęsom objętości, podkręcenia oraz wzmocnienia. Zabieg ten polega na ułożeniu rzęs na specjalnej silikonowej podkładce i nałożeniu na nie preparatu laminującego, który nadaje im pożądaną formę. Dzięki temu rzęsy wydają się bardziej podkręcone, dłuższe i grubsze.

Laminacja brwi i rzęs to zabiegi, które można wykonywać osobno lub razem. Połączenie tych dwóch zabiegów może dać jeszcze lepsze efekty, ponieważ brwi i rzęsy będą wyglądać bardziej zharmonizowanie i uzupełniać się nawzajem.
Zabieg polegający na zagęszczeniu i przedłużeniu rzęs naturalnych za pomocą sztucznych. Metoda stylizacji dobierana jest indywidualnie do kształtu oka.
Zabieg polega na regulacji łuku brwiowego oraz przyciemnieniu naturalnych włosków brwi oraz rzęs.
Makijaż permanentny brwi to rozwiązanie dla tych, którzy chcą trwale poprawić kształt, grubość i wygląd swoich naturalnych łuków.

Metoda OMBRE to nowoczesna technika, która ładnie podkreśla brwi, a ich nie przerysowuje, dzięki czemu uzyskujemy bardzo naturalny efekt. Pigment wprowadzany jest w górną warstwę skóry właściwej, a efekt końcowy to subtelnie podkreślone brwi przy pomocy cienia, gdzie początek brwi jest jaśniejszy, a koniec ciemniejszy.

Zalecenia przed zabiegiem
24h przed zabiegiem nie spożywaj alkoholu, kawy, napoi z kofeiną
24h przed zabiegiem nie zażywaj leków przeciwbólowych
24h przed zabiegiem wykonaj peeling w obrębie brwi + maskę nawilżającą, jeżeli skóra jest bardzo sucha
Na 2 tygodnie przed zabiegiem nie wykonuj henny / regulacji brwi
Na wizytę przyjdź w codziennym makijażu