Manicure

Manicure
1Klasyczny
Polega na opracowaniu płytki paznokcia i skórek oraz aplikacji oliwki i kremu w celu odżywienia skóry dłoni. Może zostać wzbogacony o malowanie klasycznym kolorowym lakierem lub odżywką.
Klasyczny manicure zakończony trwałym malowaniem lakierem hybrydowym. Charakteryzuje się dłuższą trwałością i nieskazitelnym wyglądem.
Polega na dodatkowym peelingu skóry dłoni oraz aplikacji maski regenerującej. Skóra staje się nawilżona i zregenerowana.

Pedicure

Pedicure
1Klasyczny
Podstawowy zabieg przywracający zdrowy i estetyczny wygląd paznokci i skóry stóp. Zawiera kąpiel zmiękczającą, usunięcie martwego naskórka z zachowaniem zasad higieny i ostrożności oraz opracowanie płytki paznokcia i skórek. Wykończony peelingiem i kremem regenerującym. Może zostać wzbogacony o malowanie klasycznym kolorowym lakierem lub odżywką do paznokci.
Klasyczny pedicure zakończony trwałym malowaniem lakierem hybrydowym. Charakteryzuje się dłuższą trwałością i nieskazitelnym wyglądem.
Usuwanie naskórka za pomocą kwasów chemicznych, które zmiękczają zrogowaciały naskórek oraz posiadają właściwości upiększające i lecznicze. Zabieg wykończony kremem długotrwale nawilżającym.