Zabiegi pielęgnacyjne na twarz

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy w naszym gabinecie to szczegółowo dobrana oferta, pozwalająca na prace z różnymi problemami skóry. Podczas wizyty przeprowadzamy wywiad z klientem, który w oparciu o naszą profesjonalną wiedzę i doświadczenie pozwala na dobranie indywidualnej kuracji dla każdego przypadku.

Zabiegi przeciwzmarszczkowe

Zabiegi przeciwzmarszczkowe
1Moc peptydów marki Hydropeptide
Dzięki połączeniu enzymów naprawiających DNA, antyoksydantów oraz peptydów służących jako przekaźniki wewnątrzkomórkowe skóra zostaje wyraźnie nawilżona i odżywiona, a drobne zmarszczki i przebarwienia zredukowane. W efekcie cera staje się zdrowa i odmłodniona już po jednym zabiegu.
Jedna z najlepszych niechirurgicznych metod rewitalizacji skóry przy jednoczesnej stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Zastosowanie preparatów o gradacji medycznej gwarantuje bezpieczeństwo oraz wyraźne poprawienie kondycji skóry. Zabieg wykazuje działanie regeneracyjne, odżywcze oraz redukuje zmarszczki, blizny i przebarwienia.

W zabiegu wykorzystujemy naturalną zdolność organizmu do regeneracji, w efekcie następuje wzrost produkcji kolagenu i elastyny, pobudzenie mikrokrążenia oraz zwiększenie przenikania składników odżywczych w głąb skóry.

Wskazania do zabiegu
Zagęszczenie i ujędrnienie skóry
Uniesienia owalu twarzy
Redukcja drobnych zmarszczek
Rewitalizacja i zwiększenie nawilżenia
Redukcja przebarwień
Wyrównanie kolorytu
Redukcja blizn np. po trądziku
Redukcja rozstępów
Wypoczęty i promienny wygląd, uniesiony owal twarzy oraz nawilżona i gładka skóra to efekt jaki uzyskasz dzięki zastosowaniu fali radiowej.

Zabieg wykonywany przy pomocy specjalnego urządzenia emitującego falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermi w obrębie skóry właściwej. W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu skóry.

Wskazania do zabiegu
Utrata jędrności
Skóra sucha i pozbawiona blasku
Widoczne zmarszczki
Widoczne pory
Utrata owalu twarzy
To innowacyjny zabieg kosmetyczny, który wykorzystuje technologię podciśnieniowego masażu w celu rewitalizacji i odmładzania skóry. Stosowany przy użyciu specjalnie zaprojektowanych głowic, zabieg ten działa poprzez stymulację mikrokrążenia i aktywizację fibroblastów, co prowadzi do produkcji kolagenu i elastyny - kluczowych składników młodej skóry.

Korzyści z zabiegu endermologii twarzy
Poprawa jędrności i elastyczności skóry
Redukcja zmarszczek i linii
Detoksykacja skóry
Poprawa owalu twarzy
Rozjaśnienie cieni pod oczami

Wskazania do zabiegu
Zmęczona, poszarzała cera z oznakami starzenia
Zmarszczki mimiczne i utrata jędrności skóry
Słabe krążenie skórne, cienie i worki pod oczami
Potrzeba detoksykacji i głębokiego oczyszczenia skóry
Brak jędrności i elastyczności skóry

Przejdź na stornę o zabiegu i dowiedz się więcej: Endermologia

Zabiegi oczyszczające

Zabiegi oczyszczające
1Peelingi chemiczne
Zastosowanie peelingów chemicznych oraz antyoksydantów pozwala na dogłębne oczyszczenie zatkanych porów, usunięcie zanieczyszczeń oraz walkę z problemami skórnymi takimi jak trądzik, blizny czy przebarwienia.
Zanieczyszczenia środowiska, niezbilansowania dieta oraz nadmierna praca gruczołów łojowych mogą przyczyniać się do zanieczyszczenia skóry, jej niezdrowego wyglądu oraz problemów takich jak zaskórniki, trądzik czy przebarwienia.

Oxybrazja to rodzaj peelingu mechanicznego, gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza. Zabieg ten jest skuteczną, a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej.

Celem zabiegu jest dogłębne oczyszczenie skóry, normalizacja pracy gruczołów oraz nawilżenie i regeneracja naskórka.

Wskazania do zabiegu
Zanieczyszczone i rozszerzone pory
Zmarszczki i drobne linie
Trądzik i stany zapalne skóry
Przebarwienia i nierówny koloryt
Skóra szara, pozbawiona blasku, odwodniona
Zabieg w pełni kontrolowanego złuszczania warstwy rogowej naskórka za pomocą głowic diamentowych o różnej gradacji z płynną regulacją podciśnienia.

Procedura ta nie tylko pomaga usunąć zewnętrzną warstwę naskórka, ale również stymuluje skórę do regeneracji i produkcji nowych komórek, co przyczynia się do poprawy jej wyglądu i kondycji.

Wskazania do zabiegu
Blizny np. po trądziku
Zmarszczki i linie mimiczne
Przebarwienia i nierówny koloryt
Zaskórniki i rozszerzone pory
Skóra pozbawiona blasku
Peeling kawitacyjny i sonoforeza to popularne zabiegi kosmetyczne, które wykorzystują ultradźwięki do głębokiego oczyszczenia skóry i wprowadzania substancji odżywczych. Są to metody nieinwazyjne, które znalazły szerokie zastosowanie dla problemów skórnych niezależnie od rodzaju cery.

Peeling kawitacyjny to delikatna forma oczyszczenia skóry z martwych kmórek naskórka, zanieczyszczeń i sebum.

Sonoforeza podobnie jak kawitacja wykorzystuje falę ultradźwiękowe, ale w tym przypadku głównym celem jest wprowadzenie substancji aktywnych (np. serum, witamin) głęboko w skórę.

Połączenie obu zabiegów jest skuteczną metodą na kompleksową pielęgnację skóry uzyskując efekt oczyszczonej, rozświetlonej i odżywionej cery. Poprawie ulega ogólna kondycja skóry.

Wskazania do zabiegu
Zanieczyszczone i rozszerzone pory
Skóra tłusta i mieszana
Skóra szara, pozbawiona blasku
Skóra wrażliwa
Cera naczynkowa

Zabiegi nawilżające

Zabiegi nawilżające
1Infuzja tlenowa
Twoim celem jest promienna cera, pełna blasku i witalności ? Zabieg infuzji tlenowej to idealne rozwiązanie dla osób borykających się z przesuszeniem, nierównym kolorytem oraz utratą jędrności.

Zabieg polega na podaniu ampułki lub serum dobranego odpowiednio do potrzeb skóry za pomocą tlenu pod wysokim ciśnieniem. Tlen nie tylko wspomaga penetrację składników aktywnych, ale także poprawia mikrokrążenie na powierzchni skóry. Cera po zabiegu wygląda świeżo i promiennie, jest wyraźnie nawilżona i odżywiona.

Wskazania do zabiegu
Skóra sucha i odwodniona
Widoczne zmarszczki i linie mimiczne
Przebarwienia
Skóra poszarzała, pobawiona blasku
Zabieg kosmetyczny wykorzystujący ultradźwięki. Z tego względu jest on określany mianem „masażu ultradźwiękowego” lub „mikromasażu”. Ultradźwięki poprawiają przepuszczalność błon komórkowych. W ten sposób ułatwiają substancjom odżywczym zawartym w preparatach kosmetycznych przeniknięcie w głębokie warstwy skóry.
Zabieg o właściwościach odprężających, liftingujących i nawilżających. Działa pobudzająco na układ krwionośny, przyczyniając się do lepszego dotlenienie i odżywienia skóry. Masowanie obejmuje wyciszające ruchy głaskania, modelujące ugniatanie oraz rozgrzewające rozcieranie. Regularnie wykonywany pobudza produkcję kolagenu odpowiedzialnego za jędrność i witalność skóry. W efekcie skóra staje się nawilżona, rozświetlona, a obrzęki i opuchlizna zredukowane.